Bir Başkadır Mavi Arya Bodrum

Güzel Bodrum’un Size Özel Yaşamı

Dört mevsim yaşam için tasarlanan Mavi Arya, metropollerin kaosundan uzakta, hayalini kurduğunuz huzuru ve mutluluğu kendine has dünyasında barındırıyor. Mavi Arya, özel tasarlanan eşsiz sahili, tesis içerisinde bulunan 5 yıldızlı otelin avantajları, Arya Club ayrıcalıkları, hem açık hem de kapalı olarak planlanan sosyal tesisleri, spor alanları ve fitness salonlarıyla sizleri her anınıza değer katabileceğiniz yepyeni bir yaşama davet ediyor

Mavi Arya’nın Doğasında Spor Var

Mavi Arya, konumu ve ayrıcalıklarıyla sporu hayatınızın merkezine yerleştiriyor. Özel tasarlanan sahilde rüzgar sörfünden bisiklete, yürüyüşten pilates ve yogaya; doğayla iç içe, denizle el ele spor keyfi sizi bekliyor.

Doğa ile İç İçe Benzersiz Bir Yaşam

Mavi Arya, binbir çeşit bitki örtüsüyle, manzaraya hakim ferah bahçeleriyle,
doğanın kalbinde benzersiz bir yaşam tarzı sunuyor.

Doğa En İyi Dostunuz Olacak

Mavi Arya’da yapılacak özel peyzaj çalışmalarıyla bölgenin florası canlanırken, ağaçlandırmalar sayesinde bölge yeşil bir dokuya kavuşacak.

Mavi Arya, Bodrum iklimine uygun bir şekilde gerçekleştireceği ağaçlandırma çalışmalarıyla proje bölgesinin büyük bir kısmını doğaya ayıracak. Bu çalışmalarla bölgenin ekosisteminde oluşacak olumlu dönüşüm sayesinde, doğanın yenileyici ve iyileştirici etkisi, sürdürülebilir bir gelecek ile doğal işleyişine devam edecek.

Mavi Arya, çalışmalar sonucu bölgenin tabii florasını zenginleştirilerek, alanda yeni bitki ve hayvan türlerinin yaşam döngüsüne katılmasına elverişli bir ortam sağlayacak.2021 © Tüm hakları saklıdır.