Gün batar... Hayaller başlar.

Denizin mavisi, güneşin kızılı ve doğanın yeşilini alır yanına; eşsiz bir resital sunar tüm Turgutreis sakinlerine. Güneş adaların arasından Ege Denizi’ne kavuşurken siz huzura kavuşursunuz. Ve şimdiye kadar tanık olmadığınız bir yaşama tanık olursunuz...Hiç beklemediğiniz bir anda; Mavi Arya

Villa

 • Bu Ayrıcalıklar Size Özel

  Eşsiz bir yaşam sunan Mavi Arya, aynı zamanda Bodrum yarımadasının en sakin ve özel koylarından birine sahip. Gün batımını izlerken kendinizi dinleyebileceğiniz, maviyle huzur bulurken ayrıcalığa dokunabileceğiniz bir yaşama davetlisiniz.

Residence

 • Mavi manzaranız
  Yeşil hayatınız

  5+1’den 9+1’e kadar birçok seçeneğe sahip Mavi Arya villalarında, Ege’nin mavisi Bodrum’un yeşiline karışıyor. 3 cepheden denizi gören, her biri özel havuza sahip villalarda, her adımınızı yeşile atıyor, tüm pencerelerinizi maviliğe açıyorsunuz.

 • Ege’nin Mavisinde...

  Ege Denizi’nin sakinliğini ve adaların özgürlüğünü, güneşin ışıltısıyla bütünleyen Mavi Arya, Turgutreis’in denizi üç cepheden gören en bakir ve en özel bölgesinde konumlanıyor.

  Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak, sakin bir alanda konumlanan Mavi Arya, sevdiklerinizle birlikte masmavi denizin keyfini evinizde yaşayacağınız bir ortam sunuyor.

2021 © Tüm hakları saklıdır.