Yatırımcılar

Mavi Arya, Bodrum’da yeni bir hayat konseptiyle bölgenin gözde alanlarından Turgutreis ile Akyarlar bölgelerine sınır 160.000 m2’lik bir alanda otel, villalar ve rezidanslardan oluşan geniş yelpazeli bir yaşam merkezi kurmak için oluşturulan bir projedir. Projemiz, Bodrum’da dört mevsim yaşam düşüncesini temel alarak; tüm planlamasını bu doğrultuda gerçekleştirdi ve etkinlik alanlarını yaz kış aktif kullanım odaklı tasarladı. Konum kaynaklı avantajları ve sunduğu ayrıcalıklar ile Mavi Arya, bölgenin ve Bodrum’un geleceğine yön vererek; eşsiz bir yaşam başlangıcı sunuyor.

Bölgenin en lüks ve konforlu yaşam merkezi olma iddiasıyla yola çıkan Mavi Arya, titiz ve detaycı çalışmasının temellerini alanlarında bilgi ve tecrübe sahibi köklü yatırımcılarına borçludur. Gayrimenkul alanında güçlerini birleştiren; Aslan Yapı, Astaş Holding ve Caba Grubu; Mavi Arya’nın geleceğini planlamada ve iddiasını gerçekleştirme konusunda deneyimleriyle fark yaratan asıl unsurlardır.

Bugüne kadar altyapı ve üstyapı çalışmalarında birçok projeyi başarıyla tamamlayan ASLAN YAPI, ulusal ve uluslararası arenada başarılı işlere imzasını atmış; farklı faaliyet alanlarındaki çalışmalarıyla takdir toplamıştır. Gayrimenkul sektöründe 40 yılı aşan tecrübesiyle, yoluna hız kesmeden devam eden Aslan Yapı, Mavi Arya’nın ortak paydalarından biri olmuştur.

Gayrimenkul ve turizm alanlarında kişiye özel ihtiyaçlara göre tasarım anlayışını, sofistike beklentisi olanlara ayrıcalıklı bir yaşam konsepti oluşturmayı misyon edinen ASTAŞ HOLDİNG, dünya çapındaki bağlantı ve tecrübeleriyle hayata değer katan projeler üretmiş; lüks ve kaliteli projelerin gelişimine yön vermek için çıktığı bu yolda Mavi Arya’nın değerlerine yön veren müşterek vizyonu paylaşmıştır.

Birçok farklı faaliyet alanında taahhüt projelerini zamanında ve beklenenden daha üst kalitede teslimini gerçekleştiren CABA GRUBU, sektöründe kısa sürede saygınlık kazanarak strateji ve organizasyon bilinirliği elde etmiş; teknolojik altyapısı ve deneyimiyle iş hacmini her geçen gün genişleterek Mavi Arya’nın hedeflerini paylaşan ortak değer olmuştur.

2021 © Tüm hakları saklıdır.